Pelin Karahan: Biz artık 3 kişiyiz!

“Muhteşem Yüzyıl” dizisinin Mihrimah Sultan’ı Pelin Karahan, bir süredir ilişki yaşadığı işadamı Bedri Güntay’la Adile Sultan Yalısı’nda evlendi.

Magazin

Pelin Karahan: Biz artık 3 kişiyiz! 400 davetlinin katıldığı düğünde Pelin Karahan ve Bedri Güntay’ın nikâhını Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kıydı. Karahan’ın şahitliğini dizideki rol arkadaşı Nur Fettahoğlu, Güntay’ınkini ise Fatih Terim ve Emre Belözoğlu yaptı. Genç çift, balayı için nereye gideceklerini açıklamadı. Pelin Karahan, geccenin sonunda “Artık biz üç kişiyiz” diyerek hamilelik iddiasını doğruladı.

Pelin Karahan’ın düğünüyle birlikte, babası Bayram Ali Karahan’la ilişkisi yeniden gündeme geldi. Genç oyuncu, uzun yıllardır görüşmediği babasını düğününe çağırmadı.

Baba Karahan, “Evliliğinden haberim var. Benim gitmem görmem önemli değil. Nasıl ve kiminle huzurluysa orada olsun. Düğüne çağrılmadım ama çağrılsaydım giderdim. Ben zaten atacağım adımı daha önce atmıştım. O mutlu, ben de mutluyum. Bundan sonra da mutlu olmasını dilerim” dedi.

foto...

Bunlarda ilginizi çekebilir: