Pelin Karahan samimi açıklamalarda bulundu!

Bedri Güntay'la evlenip anne olduktan sonra setlere ara veren Pelin Karahan, evlilik hayatını bir dergiye anlattı.

Magazin

Pelin Karahan samimi açıklamalarda bulundu! 'Kavak Yelleri' dizisiyle yıldızı parlayan Pelin Karahan, uzun süredir setlerden uzak. Eşi ve iki çocuğuyla mutlu bir hayat sürdüren oyuncu, ''Mesleğim hayatımı, duruşumu etkilemedi ama çocuklar etkiledi. Daha hızlı, daha öngörülü, daha sabırlı olmayı öğrendim. Bir an önce her şey olsun, bitsin isterdim, şimdi öyle değil'' dedi.

Pelin Karahan, evlilik ve anne olmanın hayatına nasıl sorumluluklar kattığını şu sözlerle dile getirdi:

''Bazen bu yoğunlukta 'Bir yalnız kalsam' dediğim oluyor ama ne mümkün! Kendime ayırdığım vakit kuaföre gitmek olabiliyor ki artık o bile Ali Demir ile yapılan bir etkinlik halini aldı. Kitap okumaya filan asla fırsat olmuyor. Evlenmeden önce saatlerce resim yapabilirdim. O benim kendime ayırdığım zamandı. O da şu an mümkün görünmüyor. Evlilik öyle dışarıdan göründüğü kadar basit bir şey değil. O yüzden boşanmalar çok oluyor ya. Biraz sabretmeyi bilmek, biraz anlayışlı olmak lazım. Bir tarafın mutlaka alttan alması gerekiyor. Bu arada Bedri çocuklarla çok güzel ilgilenir, o anlamda beni çok rahatlatıyor. Dengeyi kurduk.''
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: