Pelin Karahan sürpriz kararı duyurdu!

Pelin Karahan, sunuculuğunu yaptığı yemek programının sona erdiğini açıkladı.

Magazin

Pelin Karahan sürpriz kararı duyurdu! Oyunculuğunun yanı sıra sunucu kimliği ile de ekranlarda izleyici karşısına çıkan Pelin Karahan, iki sezondur Show Tv ekranlarında 'Pelin Karahan'la Tarifler' adlı programı sunuyordu. Karahan, programın sona erdiğini sosyal medya paylaşımı ile duyurdu.

"270 bölüm ve 1000'den fazla tarif" sözleriyle açıklamasına başlayan güzel sunucu, duygusal bir yazıyla programa bittiğini açıkladı: "Bugün bizim 'Pelin Karahan'la Tarifler'imizin ‘in son günüydü... 1,5 yıl boyunca çok güzel bir ekiple çalıştım ben. Sunuculuğu deneyimledim, enfes tarifler öğrendim, yüzlerce kadın tanıdım... Kadınların mutfağa girdiğinde kalplerinin ruhlarının duygularının o yemeklere nasıl yansıdığını gördüm... Bir lokma yemeğin insanı nasıl mutlu ettiğini, memleketimin dünyanın en güzel en bereketli mutfağı olduğunu öğrendim... Hiç bilmediğim bir işte bile azimli ve çalışkan olursam bunu da başarabileceğimi, ekip olabilmeyi öğrendim... En güzeli de öyle dostlar kazandım ki her şeye değer. Bütün konuklarıma ve bizi izleyen herkese teşekkürler; beni yalnız bırakmadınız. Yeni projelerde görüşmek üzere.

İşte o paylaşım:

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: