Pelin Karahan'ın doğum gününde neler yaşandı?

Geçen hafta Engin Öztürk'ün doğum gününde bir araya gelen 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin kardeşleri şimdi de Pelin Karahan'ın partisinde buluştu.

Magazin

Pelin Karahan'ın doğum gününde neler yaşandı? 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde 'Mihrimah Sultan' rolüyle hafızalarda yer edinen Pelin Karahan 30'uncu yaş gününü eşi Bedri Güntay'ın hazırladığı sürpriz bir doğum günü partisiyle kutladı. Arnavutköy'deki bir balıkçıda gerçekleşen doğum günü partisine Pelin Karahan'ın birçok arkadaşı da eşlik etti. Merve Boluğur - Murat Dalkılıç, Hatişe Şendil - Burak Sağyaşar, Ozan Güven, Nur Fettahoğlu, Sarp Akkaya ve Engin Öztürk gibi isimler Karahan'ı yalnız bırakmadı.

En büyük hediye 2,5 ay sonra

Karahan kendisi için eşinin özel olarak hazırlattığı doğum günü pastasını üfleyerek, öncelikle gecceye katılanlara teşekkür etti. Hamileliğinin 7'nci ayını yaşayan ve annelik heyecanını gün gün daha fazla hisseden oyuncu "Bedri'nin sürpriz olarak hazırladığı bir doğum günü oldu" dedi. Eşi Güntay ise eşinin iltifatlarına karşılık "Sende bana en büyük hediyeyi 2,5 ay sonra vereceksin" dedi.

"Ben ne büyük starmışım"

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç çifti de gecenin sonuna kadar kalan çiftlerden oldu. Oyunculuğa adım atan Murat Dalkılıç, sevgilisi Merve Boluğur’u kastederek “Merve söylediğinde inanmıyordum, gerçekten de çok zor şartlarda çalışıyorlar" dedi. Dalkılıç’tan "Oyunculuk mu zor yoksa şarkıcılık mı zor?" sorusuna ise ilginç bir cevap geldi: Dalkılıç "İkisini bir arada götürdükten sonra kendime sen ne büyük bir starmışsın dedim."

Muhabirlere örtülü önlem

Muhabirlerin dışarıdan görüntü almaması için mekanın camı siyah bezle kapatıldı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: