Pelin Öztekin ile Baha Koçaslan ayrıldı mı?

Pelin Öztekin, önce Kıvanç Baran Arslan ile nişanlanmış ve çift bir süre sonra ayrılmıştı. Kıvanç sonrası Baha Koçaslan ile aşk yaşamaya başlayan Pelin Öztekin, flaş bir karar aldı.

Magazin

Pelin Öztekin ile Baha Koçaslan ayrıldı mı? Kanal D'de ekrana gelen Hayat Şarkısı'nın yıldız oyuncusu Pelin Öztekin, yeni sevgilisinden de ayrıldı.

3 yıl önce oyuncu Kıvanç Baran Arslan’la aşk yaşamaya başlayan Pelin Öztekin, Temmuz 2016'da nişan atmıştı.

İşte Pelin Öztekin'in yeni aşkı!

İşte Pelin Öztekin'in yeni aşkı!Bu ayrılık sonrası Pelin Öztekin, yeni bir aşka yelken açtı. Yıldız oyuncu, geçen ay Baha Koçaslan ile aşk yaşamaya başlamıştı.


Bir süre önce ayrıldıklarına dair çıkan haberler sonrası Pelin Öztekin sevgilisinin fotoğraflarını Instagram hesabından silmiş, daha sonra Baha ile birlikte olduğunu belli eden hamakta çekilmiş bir fotoğrafını paylaşmıştı.

Kıvanç Baran Arslan'ın yeni aşkı!

Kıvanç Baran Arslan'ın yeni aşkı!Öztekin, kısa süreli bu ilişkiden de mutluluğu bulamadı. Daha önce de haklarında ayrılık dedikoduları çıkan çift, ilişkilerine bu kez son noktayı koydu. Pelin Öztekin'in yakın çevresine, 'Denedik ama olmadı' dediği öne sürüldü.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: