Pelin Öztekin ile Kıvanç Baran Arslan nişanlandı

Pelin Öztekin kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Kıvanç Baran Arslan ile evlilik yolunda ilk adımı attı.

Magazin

Pelin Öztekin ile Kıvanç Baran Arslan nişanlandı Doksanlar dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan çift, uzun soluklu ilişkilerini evlilik ile sonuçlandırmak için emin adımlarla ilerliyor. Önceki akşam Öztekin ailesinin evinde kız isteme heyecanı yaşandı. Kıvanç Baran Arslan'ın ailesi Pelin Öztekin'i babası Usta oyuncu Rasim Öztekin'den istedi.


Kız isteme merasiminin ardından çiftin nişan yüzüklerini takıldı. Evlilik yolunda ilk ciddi adımı atan ikili, güzel haberi Instagram sayfalarından yayımladıkları romantik mesajlarla duyurdu.


Pelin Öztekin nişan töreninden bir fotoğrafı "Benim eksik yanım, ruhumun aynası, huzurum. "İyi ki"lerimin en özeli; Sevgilim.. Dostum.. Sırdaşım.. Hoşgeldin. Seni çok Seviyorum. Nişanlım" notuyla paylaşırken Arslan ise, "Günlerden yine bir hayat ve dibimde yeşeren duyguların en kalabalık yerindeyim.. Sımsıkı tutmuşum elini hiç bırakmayacakmışcasına.. Keşke seni sevmenin nasıl bir his olduğunu bilebilsen.. Aşktan daha güzelsin be kadın! Ve ben hayatımı sana adamaya hazırım nişanlım, "biz"i seviyorum.." mesajını paylaştı.


Aileler gecceyi toplu fotoğraf çekimi ile sonlandırdı. Çift, tanışma tarihleri olan 17 Ağustos’ta nikah masasına oturacaklarını söyleyerek “Hangi yıl olacağı net değil” dedi.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: