PELİN SEVİŞME SORULARINA KIZIYOR

Oyuncu Pelin Batu, gazetecilerin kendisine yönelttiği 'Sevişme sahneniz zor muydu?' sorusundan çok dertli. Batu, 'hınzırca soru' olarak nitelendirdiği bu sorunun erkek oyunculara farklı sorulduğunu belirtiyor.

Magazin

PELİN SEVİŞME SORULARINA KIZIYOR Kendisine devamlı 'Sevişme sahnesi zor muydu?' sorusunu yönelttiğini anlatan Pelin Batu, tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

'Beni en rahatsız eden şey, o sahnelerin çekilmesinden öte, bu soruların sorulması. Bir de bu soruların arkasında yatan böyle bir hınzırca belli sorular vardır. Oyuncunun ağzından laf alacak... Sevişme sahneniz zor muydu? Kardeşim diğer sahnelerden pek bir farkı yoktu... Hatta çok daha sıkıcıydı. Çünkü orada 50 tane insan bir şey yapmaya çalışıyorsun. Hep şunu düşünmeden edemiyorsun; 'Bu kullanılır mı, bu şu boyuta varır mı?' falan. Bunları düşünmek istemiyorum.'

Pelin Batu, sevişme sahneleri ile ilgili kadın oyuncular ile erkek oyunculara bu soruların farklı bir tarzda sorulmasından da şikayet etti.

Batu, 'Bir de kadın ve erkek arasında çok acayip bir fark var. Emre Kınay ile filmde oynadığımda bir öpüşme sahnemiz vardı. Ona soru sorulunca şöyle oluyor, 'Sevişme sahneniz nasıldı?'. Bana sorulunca da Türkan Şoray kanunu kıvamında soruluyor. Ona sorulurken 'Nasıldı sizin sevişme sahneniz?' Edepsizlik' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: