PENELOPE CRUZ, CANSU'YA BAYILMIŞ

Cansu Dere’nin ‘Ezel’ dizisindeki fragmanında giydiği mercan renkli elbise Penelope Cruz'u nasıl etkiledi?

Magazin

PENELOPE CRUZ, CANSU'YA BAYILMIŞ Cansu Dere'nin 'Ezel' dizisindeki fragmanında giydiği mercan renkli elbise Sagaza Madrid mağazasının kısmetini açmış. Cansu Dere elbiseyi giydikten sonra firma dünyaca ünlü yıldız Penelope Cruz ile anlaşma imzalamış.

Penelope Cruz firma ile bir çekim yapacak, aynı zamanda da bir ödül töreninde kıyafetlerini giyecekmiş. Ancak hamile kaldığı için bu çalışma doğum sonrasına ertelenmiş.

Penelope Cruz ile anlaşma yapılırken Cansu Dere'nin 'Ezel' fragmanlarındaki bölümler de izlettirilmiş. Penelope Cruz izlerken, “Bu kız gerçekten Türk mü? Ne kadar çok İspanyollara benziyor” yorumu yapmış. Tabii elbise fragmanlardan sonra o kadar meşhur olmuş ki, 250 adet satmış. Bu arada firma şimdi Merve Terim'in düğününe hazırlık yapıyor.

5 Şubat'ta nikâh masasına oturmaya hazırlanan Fatih Terim'in kızı Merve Terim'in 15 nedimesini de giydireceklermiş. Nedimelerin kıyafetlerini firmanın tasarımcısı Zelia Kacar hazırlayacakmış.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: