Penn Badgley Türkiye'yi çok sevmiş!

Geçtiğimiz haftalarda 4 gün İstanbul'da kalan Penn Badgley, Onedio’dan gelen soruları yanıtladı.

Dünya Magazin

Penn Badgley Türkiye'yi çok sevmiş! 'Gossip Girl' dizisiyle ünlenen, 'You' dizisiyle büyük bir kitleye ulaşan ünlü oyuncu Penn Badgley, Onedio’dan gelen soruları yanıtladı.

ÖZÜR DİLEDİ
Badgley, 4 gün boyunca kaldığı İstanbul ile ilgili "Herkes bizim kültürümüzü biliyor ama biz çok az şey biliyoruz. O yüzden Türklerden özür dilerim. Bizim tarihimizde geçmişte belirli bir zaman göremiyorsunuz. Ülkenizde keşfedecek çok fazla şey var. Gelmeden önce arkadaşlarım , ‘Gittiğim en güzel yer ve dünyadaki en sevdiğim şehir’ diye söylemişti. Beklentilerimi karşıladı." dedi.
Ünlü oyuncu, "Beğendiğiniz ve bildiğiniz bir Türk oyuncu, yönetmen ya da film var mı" sorusuna "Keşke biliyorum diyebilseydim. Şu an fark ediyorum ki araştırmamı yapmış olmalıydım. Maalesef ki Amerika’da herkes bizim kültürümüzü biliyor, ama biz diğerleri hakkında çok az şey biliyoruz. Bu hiç iyi bir şey değil. O yüzden çok özür dilerim. Ama şu ana kadar tecrübe ettiklerime aşık oldum. Keşke daha uzun süre kalabilseydim" yanıtını verdi.

Penn Badgley İstanbul'u geze geze bitiremedi!

Penn Badgley İstanbul'u geze geze bitiremedi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: