PERDELER EVLİLİK TEKLİFİ İÇİN AÇILACAK!

Sürpriz Perisi bir ilke daha imza atarak bu kez tiyatro sahnesinde “evet” dedirtecek.

Magazin

PERDELER EVLİLİK TEKLİFİ İÇİN AÇILACAK! Sürpriz yapmayı başlı başına profesyonel bir iş olarak ele alan tek organizasyon ve danışmanlık şirketi olan Sürpriz Perisi, bir ilke daha imza atıyor. Türkiye'de ilk kez bir tiyatro sahnesini sürpriz bir evlilik teklifi için düzenleyecek olan şirket, 26 Kasım 2010 Cuma günü saat 20.15'de 40 dakikalık özel bir tiyatro oyunuyla Taksim Muammer Karaca Tiyatrosu perdelerinin bu evlilik teklifi için açılmasını sağlayacak.


Sürpriz evlilik teklifinde bulunacak olan takdir Bey ve bu tekliften ancak oyun sonunda haberdar olacak olan kız arkadaşı için özel olarak hazırlanan ve “El ele büyüttük sevgimizi” adı verilen oyunda profesyonel tiyatrocular görev alacak. Oyuncular, sahnede söz konusu çiftin tanışmalarından teklif aşamasına kadar geçen aşk hikayelerini canlandıracaklar.


Sevgilisiyle bir tiyatro oyununu izlemeye geldiğini düşünen Neslihan Hanım, performans sırasında kendisine tanıdık gelen diyalog ve sahnelerden “bir şeyler oluyor ama ne” sorusunu kendisine yöneltse de, oyun biter bitmez her şeyin gerçekten bir oyun olduğunu ve bir evlilik teklifi ile karşı karşıya bulunduğunu anlayıp hayatının bu en büyük ve anlamlı sürpriziyle mutlu ve duygusal anlar yaşayacak.


www.surprizperisi.com için tıklayınız..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: