"Peri Masalı" Beyaz Perde'den önce raflarda!

20 Aralık’ta vizyona girecek son dönemin en etkileyici aşk filmlerinden biri olarak nitelendirilen PERİ MASALI’nın ile aynı adlı kitabı satışta.

Kültür-Sanat

"Peri Masalı" Beyaz Perde'den önce raflarda! Filmin senaristi ve yönetmeni Biray Dalkıran ile Tolga Aydoğan’ın birlikte kaleme aldığı kitap, Minval Yayınları etiketi ile çok yakında tüm kitabevi raflarında yerini alacak.

Dalkıran; ‘’Her ne kadar film ile aynı adı taşısa da kitabın farklı bir tadı var. Yönetmen koltuğunda denemek istediğim alternatif yolları kitapta serbestçe anlatma imkanım oldu. Tolga Aydoğan’ın da katkılarıyla, çok duygusal ama bir o kadar da sürükleyici bir hikaye çıktı ortaya. İnanıyorum ki, film kadar kitap da büyük ilgi görecek. Okuyucu kitaptaki sonu filmde bulamayabilir. Aynı başlangıçlar, farklı seçimler yüzünden başka türlü biter, kim bilir ??.’’

Başrollerini Burcu Kıratlı ve Emre Kızılırmak’ın paylaştığı, Sedef Şahin, Alp Korkmaz, Orhan Aydin, İtir Esen, Çetin Altay, Sema Mortiz'in rol aldığı filmin seyirci ile buluşmasına sayılı gün kaldı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: