'Peri Masalı'na başrol bulunamıyor!

Ünlü yönetmen Biray Dalkıran'ın yazdığı ve yöneticeği, çekimlerinin ise kendi memleketi Kıyıköy'de gerçekleşeceği 'Peri Masalı' filminin kadrosu nerdeyse tamamlandı. Emre Kızılırmak, Sedef Şahin, Alp Korkmaz'in yanı sıra Temel filmlerinden tanıdığımız Çetin Altay, Suskunlar dizisinin Takoz İrfan'ı Mehmet Özgür, Sema Mortiz ve Nuri Bilge Ceylan'ın son filminde başrol oynayan Tamer Levent'in yer alacağı netleşti.

Magazin

'Peri Masalı'na başrol bulunamıyor! Biray Dalkıran'ın büyük bir özenle seçtiği oyuncu kadrosu bu hafta tamamlanacak ve film çok yakında start alacak. Fakat kadın başrol oyuncusu Peri karakteri hala bulunamadı.

Ünlü yönetmenin tek sıkıntısı filmin peri karakterini canlandırıcak oyuncuya karar verememesi olduğu konuşuluyor. Elemelerde son 3 kisi içinden seçilecek Peri'nin çok yakında açıklanacağı söyleyen ünlü yönetmen; 'Peri Masalı' benim bugüne kadar yazdığım en iyi senaryom. 14 Şubat'ta vizyona girmesini planlıyorum. Modern Selvi Boylum Al Yazmalım olarak nitelendirebilirim' dedi.

Filmin yönetmeni Biray Dalkıran, Twitter adresinden "Sevgili peri.... peri kolyen şu anda kuryeyle sana geliyor... İyi günlerde kullan :-)" yazarak aşağıdaki fotoğrafı paylaştı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: