PERİHAN SAVAŞ, ÜÇÜNCÜ KEZ NİKAH MASASINDA!

Eşi Yılmaz Zafer'i kaybettikten sonra hayatına kimseyi sokmayan Perihan Savaş, işadamı Derya Taşdelenler ile sessiz sedasız nikah masasına oturacak.

Magazin

PERİHAN SAVAŞ, ÜÇÜNCÜ KEZ NİKAH MASASINDA! Savaş, 32 yıl önce tanıştığı ve aşk yaşadığı Taşdelenler ile yıllar sonra Facebook'ta karşılaştıklarını ve sonra evlilik kararı aldıklarını söyledi. Ünlü oyuncu, bu kararı almasında birkaç sene önce kaybettiği annesinin sözlerinin de etkili olduğunu belirtti. Savaş, "Annem, herkesin bir hayat arkadaşına ihtiyacı olduğunu ve yalnızlığın Allah'a mahsus olduğunu söylerdi.

Ben de onun sözünü dinledim" dedi. Savaş, İbrahim Tatlıses'in vurulması nedeniyle erteledikleri nikahın evde kıyılacağını, aile fertlerinin nikaha katılacağını, gelinlik yerine de sadece beyaz bir elbise giyeceğini anlattı.

ANLAŞMAM BİTMİŞTİ
Oyuncu, rol aldığı 'Sırat' isimli dizinin kadrosundan Tatlıses'i hastanede yalnız bırakmamak için ayrıldığı yönündeki haberlere de tepki gösterdi. Savaş, "Birkaç bölümlük anlaşmam vardı, bitti ve ayrıldım" diye konuştu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: