Pervane 'Sahne Beşiktaş'ta!

Buzda Dans ve Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışma programlarında jüri üyesi olarak da izlediğimiz besteci ve söz yazarı Olcayto Ahmet Tuğsuz yeni kurduğu rock grubu PERVANE ile Beşiktaş Sahne’de konserlerine devam ediyor.

Kültür-Sanat

Pervane 'Sahne Beşiktaş'ta! PERVANE bu konserde ağırlıklı olarak Olcayto Ahmet Tuğsuz bestelerine yer verecek olmakla beraber Rolling Stones, Beatles, JimiHendrix, Steppenwolf, Shocking Blues gibi 60’lı yılların ünlü rock gruplarının bazı cover parçalarını da seslendirecek.

PERVANE ; Olcayto Ahmet Tuğsuz (Gitar ve Solist) , Deniz Tuzcuoğlu (Lead Gitar ve Geri Vokaller) , Burak Tozkoparan (Davul) ve Eda Kulakaç (Bas Gitar) dan oluşuyor. Grubun kuruluşu da ilginç çünkü Eda Kulakaç ve Burak Tozkoparan, Olcayto Ahmet Tuğsuz ve Deniz Tuzcuoğlu’nun jüri üyesi olarak görev yaptıkları 'Vodafone Liselerarası Müzik Yarışması’nda yarışmacı olarak dikkatlerini çeken ve gruba davet ettikleri iki genç isim.

Türkiye’nin Naciye, Leyla, Hani, Dünya, Total Disguise gibi şarkıları ile tanıdığı ülkemizin önde gelen bestecilerinden biri olan Olcayto Ahmet Tuğsuz da yıllar sonra asıl tutkusu olan rock besteleri ile müzik severlerin karşısına çıkıyor.
“Beşiktaş Sahne” 'Balıkçılar Çarşısı’nda Pop Star yarışmasının yapımcısı ve sunucusu Osmantan Erkır tarafından yeni açılan çok amaçlı bir sahne. PERVANE tüm rock ve kaliteli müzik severleri bu akşam saat 22:00'da Beşiktaş Sahne’ye bekliyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: