PEŞİNDE KOŞTUĞU ŞARKIYA KAVUŞTU!

Sibel Can, 'Eğer İstersen' adlı şarkıyı son anda yeni albümüne ekledi. Şarkıcı, dört yıldır bu bestenin izini sürdüğünü söyledi..

Magazin

PEŞİNDE KOŞTUĞU ŞARKIYA KAVUŞTU! Yeni albümünü mayısta çıkaracak olan Sibel Can, kaseti için son anda stüdyoya yeniden girdi. 4 yıl önce Sezen Aksu'nun evinde Aysel Gürel ve Serkan isimli genç besteci tarafından duyduğu şarkıya 4 yıl sonra kavuşan Can; 'Bu şarkının hikayesi inanılmaz bir olay' diyerek şunları anlattı:

İzini kaybetmiştim
'Sezen'in evinde iken rahmetli Aysel Gürel bu şarkıyı söylemişti. Ben de çok beğendiğim halde bir türlü alamadım o şarkıyı. Aysel Gürel rahmetli olunca, şarkıyı birlikte yaptıkları genç besteci Serkan'ın da izini kaybettim. Meğerse Serkan; plakçım Hüseyin Emre'nin yanında çalışıyormuş... Serkan'a ulaştık ve 'Eğer İstersen' dört yılın ardından bana kavuştu.' Sibel Can; şarkının hikayesi kadar sözlerinin de muhteşem olduğunu belirterek 'Bu şarkıyı seslendirmek bana onur verdi' dedi ve ekledi: 'İnsan eğer bir şeyi çok isterse oluyormuş. Tıpkı bu şarkıda yaşadığım hikaye gibi.'

Yeni albümü için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Sibel Can; 'Yepyeni imajım ile herkesi şaşırtacağım' dedi. Albümde Gülşen, Serdar Ortaç, Sezen Aksu, Tarkan ve Rafet El Roman gibi sanatçıların şarkıları yer alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: