PETA YARARINA AÇIK ARTIRMA

Bizde gösterilen adıyla Sahil Güvenlik yani 'Baywatch' dizisinin eski oyuncusu Pamela Anderson, dizide kullandığı tüm kıyafetleri hatta iç çamaşırlarını bile satışa çıkardı.

Magazin

PETA YARARINA AÇIK ARTIRMA 40 yaşındaki ünlü yıldız diziden ayrılalı uzun süre olmasına rağmen hala o günlerde sağladığı ünüyle gündemde. Anderson'ın L.A Malibu plajındaki evinde sakladığı diziye ait kıyafet, ayakkabı, mobilya, hatta iç içamaşırları bile satılığa çıktı.

Geçtiğimiz günlerde erkek hayranlarına 'kötü bir sürpriz' yaparak Rick Solomon'la evlenen seksi yıldızın bu kolleksiyonu niçin satılığa çıkardığını hemen açıklayalım.

Anderson bu eylemi, dünyaca ünlü hayvan hakları organizasyonu 'PETA' yararına gerçekleştiriyor. Hoş, diğer ünlüler gibi 'PETA' yararına soyunsa ünlü kuruluşa daha çok gelir sağlardı ancak ne yapalım artık o böyle bir yöntemi tercih etmiş.

Açık arttırmayla satılan eşyalar arasında Anderson'ın mutfağında kullandığı ev aletlerinden, izlediği filmlere, okuduğu kitaplara kadar pek çok parça bulunuyor. (H2)

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: