PETEK DİNÇÖZ İFADE VEDİ!

Şarkıcı Petek Dinçöz, özel bir televizyon kanalında yayınlanan programında stüdyodan çıkarttığı Ahmet Karataş tarafından hakaretle suçlandığı için savcılığa ifade verdi.

Magazin

PETEK DİNÇÖZ İFADE VEDİ! Şarkıcı Petek Dinçöz, ifade vermek üzere avukatı Ömer Durak ile birlikte Sultanahmet'teki İstanbul Adliyesi'ne geldi. Şüpheli sıfatıyla ifadesi alınan Petek Dinçöz, canlı yayında meydana gelen tartışma nedeniyle programına Adana'dan katılan Ahmet Karataş'ı stüdyodan çıkarttığını belirtti. Dinçöz'ün ifadesi sırasında program kayıtları da izlendi.

Petek Dinçöz, ifadesinin ardından adliye çıkışında gazetecilerin soruları üzerine, 'Programımızla ilgili katılan konuklar hakkında benden bilgi istediler. Ben de bilgimi verdim. Şimdi işimize dönüyoruz' dedi. Petek Dinçöz, daha sonra 34 PTK 87 plakalı lüks arabasıyla koruması eşliğinde adliyeden ayrıldı. Soruşturma kapsamında şikayetçi Ahmet Karataş'ın ve canlı yayında tartıştığı eski sevgilisinin de ifadelerinin alınması için Adana Cumhuriyet Başsavcılığı'na talimat gönderildiği belirtildi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: