Peymane'nin muhteşem lezzetleri

Beyoğlu'nun popüler ve uğrak restoranlarından biri "Peymane"

Diğer Haberler

Peymane'nin muhteşem lezzetleri 2004’te Asmalı Mescit’te İstanbul'un ilk modern Ocakbaşı restoranı konsepti ile açılan Peymane, lezzetlerine her gün yenilerini ekleyerek 2012’nin başlarında sizlerinde bildiği gibi Beyoğlu’nun sakin merkezi olan Tomtom Mahallesi’ne taşınmıştı. Kısa sürede Tomtom'da da adının popülerliğini sürdürmeye devam eden Peymane müşterilerini memnuniyet ile ağırlamaya devam ediyor.


Peymane Ocakbaşı misafirlerine, aslına uygun restore edilen birinci derece tarihi eser olan 5 katlı binasında Anadolu Mutfağı’nın farklı bölgelerinden derlenen en ayrıcalıklı lezzetleri sunuyor.


Yemyeşil, sakin ve etrafı yeşillikler ile çevrili bahçesinde yazın keyifle sevdikleriniz ile vakit geçirebileceğiniz, kışın ise şık ve sakin bir konsept ile dizayn edilmiş en üst kat müşterilerin konforu ve rahatlığı için düşünülüp, planlanmış.


Kömür ateşinde hazırlanan klasik kebaplardan, ocakbaşı lezzetlerine, çeşit çeşit yöresel meze ve tatlılara kadar bambaşka tatlar deneyimleyebileceğiniz Peymane Ocakbaşı’ndan, aynı tatları catring ve paket servis olarak da kullanabiliyorsunuz.FOTO GALERİ için tıklayınız


PEYMANE ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: