P.F. Chang’s hediye çekleri

Sevdiğinize Asya Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerini hediye etmek için uzun bir seyahate çıkarmanız gerekmiyor. Asya mutfağının lezzet ustası P.F. Chang’s, sevdiklerinize de bu lezzet deneyimini hediye edebilmeniz için, farklı meblağlarda hediye çekleri sunuyor. Asya lezzetleri vazgeçilmezleriniz arasındaysa 500 TL ve üzeri hediye çeki alımlarınızda iki kişilik yemek de P.F. Chang’s’ten hediye.

Diğer Haberler

P.F. Chang’s hediye çekleri Asya Mutfağı’nın en lezzetli sunumlarını Türk damak tadı ile buluşturan P.F. Chang’s’in hediye çekleri, özel günleri keyifli hale getirmek isteyenler için farklı bir hediye alternatifi.

P.F Chang’s; sipariş rekorları kıran gözde başlangıç Dynamite Shrimp, lezzet klasiği Mongolian Beef, çıtır deniz ürünü Salt&Pepper Calamari, Sushi a la P.F. Chang’s çeşitleri, damaklarda iz bırakan Tiramisu gibi benzersiz tatları sevdiklerinizle de paylaşmanız için, 50, 100 ve 200 TL değerinde hediye çekleri sunuyor.

Eğer siz de bir P.F. Chang’s ve Asya Mutfağı’ndan lezzetlerin müdavimiyseniz 500 TL ve üzeri hediye çeki fırsatını kaçırmayın. Bu fırsatla iki kişilik yemek sertifikası da ekstra hediye.

Hediye edildikten sonraki altı ay süresince kullanılabilen bu çeklerle Asya’ya özgü P.F. Chang’s lezzetlerini sevdiklerinizle de paylaşın.

Hediye Çeki Satışı İçin: 0212 358 60 60

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: