P.F Changs'in 14 Şubat'a özel lezzetleri!

Sevgililer Günü'nde sevdiğiniz ile çok özel lezzetleri P.F Changs'te denemeye ne dersiniz?

Diğer Haberler

P.F Changs'in 14 Şubat'a özel lezzetleri! P.F. Chang’s, Asya Mutfağı’nın en beğenilen lezzetlerinden oluşan özel mönüsü ile romantik çiftlerin kalplerini fethediyor. Etiler’in konforlu ve rahat mekânı P.F. Chang’s, Sevgiler Günü için tadı damaklarda kalacak bir mönü sunuyor.

Doyumsuz aşklara özel mönü oldukça zengin...


P.F Chang'sin sevgililer günü özel mönülerinin yanı sıra çok özel fırsatları da müşterilerine sunuyor.

İşte P.F Chang'sin Sevgililer Günü özel mönüsü...

P.F Chang'sin geçtiğimiz yıl sipariş rekoru kıran lezzeti Dynamite Shrimp ya da farklı bir lezzet deneyimlemek isteyenlere Çin mantısının nefis yorumu tavuklu, sebzeli veya karidesli Dumplingsler de mönüden seçilebilecek başlangıçlar arasında.


Sushi sever çiftler de unutulmadı!

Sevgililer zengin mönüden yine en sevdikleri 4’lü Maki Rolls’lardan ayrı ayrı 2’şer sipariş verebilecekler.


Ana yemeklerde ise, kırmızı et sevenlere soğanlı dana eti Mongolian Beef, tatlı ekşi sos hayranlarına Sweet&Sour Chicken, acı severlere Dali Chicken, karidesten vazgeçemeyenlere Kung Pao Shrimp, sebze severlere Coconut Curry Vegetable ve noodlesız yapamam diyenlere tavuklu, sebzeli ve etli seçenekleri olan Lo Mein Noddle sunuluyor.


Bu nefis lezzetlerin ardından, aşkın somut ve tatlı hali olan çilek ve çikolatayla bezeli kalpli pasta “Dessert of Love” ile çay – kahve ikramı bulunuyor. P.F Chang’s Sevgililer Günü menüsü romantik çiftlere aşk ve lezzet dolu anlar vaat ediyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: