P.F. Chang's'in özel öğlen menüsünü denediniz mi?

P.F. Chang’s’in kısa bir süre önce “Öğle Teneffüsü” konseptiyle hayata geçirdiği ve Asya lezzetlerini şık bir mekânda tatmak isteyenlere özel hazırladığı “Özel Öğlen Menüsü” beğeniyle karşılandı. Çorba, ana yemek ve soft içecekten oluşan menüler 35 TL’lik fiyatıyla da dikkat çekiyor.

Diğer Haberler

P.F. Chang's'in özel öğlen menüsünü denediniz mi? Asya lezzetlerini Türk damak tadıyla buluşturan P.F. Chang’s, Mart ayı itibariyle hayata geçirdiği özel öğlen menüsüyle müdavimlerini artırıyor. Akşam yemeklerinin vazgeçilmez adreslerinden P.F. Chang’s şimdi öğle yemeklerinde de iddiasını sürdürüyor. P.F. Chang’s misafirlerinin deneyimlediği yeni menü, öğle yemeğinde en ‘uzak’ lezzetleri çok uzaklara gitmeden tatmak isteyenleri mutlu edecek. Hafta içi saat 12.00’den 17.00’yekadar, geniş bir saat diliminde servis edilecek Özel Öğlen Menüleri fiyatıyla da iddialı. Büyük porsiyonlarıyla dikkat çeken P.FChang’s’te çorba, yemek ve soft içecekten oluşan bu menüler 35 TL’ye sunuluyor.

Başlangıç için iki çorba seçeneğinin bulunduğu menüde misafirler Egg Drop Soup ile Hot & Sour Soup’tan birini tercih edebilirken, ana yemekte ise et, tavuk ve balık alternatifleri yer alıyor… Beyaz ya da esmer pirinç üzerinde sunulan Mongolian Beef ve Beef with Broccoli seçenekleri P.F. Chang’s’ı İstanbul’da meşhur eden iddialı lezzetlerden sadece bir kaçı.


Beyaz et severler için ise yine beyaz ya da esmer pirinç üzerinde Sweet& Sour Chicken, Sesame Chicken, Almond Cashew Chicken seçeneklerinden birini tadabilirsiniz. Daha hafif bir alternatif arayanlar içinse asparagus üzerine somon parçaları tercih edilebilir.

P.F. Chang’s Etiler Restoran Genel Müdürü Burak Baban, Öğle Yemeği menüsüyle ilgili olarak “Bizim anlayışımıza göre yemek kültürü sadece lezzetleri tatmak değil, unutulmaz anları sevdiklerinizle birlikte geçirmek demek. Öğle Yemeği Menümüzde, rafine tatları modern bir şekilde sunarken aynı zamanda lezzetli, hızlı ve ulaşılabilir olmasına da dikkat ettik. Amacımız, misafirlerimizin öğle yemeklerini keyifle yemeleri ve bu dakikaları sevdikleriyle birlikte unutulmaz anlara dönüştürmelerini sağlamak. P.F. Chang’s yeni menüsü ile öğle yemeklerini çalışma günlerinde ‘casual’ bir ortamda ve ekonomik fiyatlara yemek isteyenler için mükemmel bir alternatif oluşturuyor” diye konuştu.

Kısa zamanda bölgenin en iyi Asya bistrosu olan P.F. Chang’s’ın a la carte menüsündeki birbirinden özel lezzetler, en taze malzemeler ve hızlı servisle sunuyor. Menüdeki yemekler 490derece sıcaklığındaki Çin wok’larında pişiriliyor.

P.F. Chang’s’ın, aralarında Kanada, Mexico, Puerto Rico, Şili, Arjantin, Kolombiya, Brezilya, Filipinler, Beyrut, Dubai, Kuveyt, Bahreyn, Ürdün, Abu Dhabi ve Cidde’nin de bulunduğu 250noktada restoranı bulunuyor. Türkiye’de ise Nispetiye Caddesi üzerindebulunan mekân, “gecce.com” tarafından yapılan yarışmada 2013’ün En İyi Füzyon Mutfağı Oscarı’nı aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: