PHİLİPPE İLE ROMA'DA EVLENECEK!

İlk evliliğini 24 saatte bitirerek kırılması zor bir rekora imza atan Hande Ataizi, ikinci kez evleniyor. Ataizi, sevgilisi Philippe Amram ile 29 Mayıs'ta Roma Türk Büyükelçiliği'nde evlenip Musevi aileye gelin gidecek.

Magazin

PHİLİPPE İLE ROMA'DA EVLENECEK! Fethi Pekin ile 24 saat evli kalarak, Coşkun Sapmaz'la nikah masasına oturup 6 gün sonra ayrılan Ajda Pekkan'ın rekorunu kıran Hande Ataizi; ikinci kez gelin olmaya hazırlanıyor. Ataizi ikinci evliliğini, geçen eylül ayından beri flört ettiği Philippe Amram ile yapacak. Lolita-Jack Amram çiftinin oğulları olan Philippe, önceleri bu ilişkisine karşı çıkan ailesini ikna etmeyi başarmış olmalı ki, Hande Ataizi ile evlenmeye karar vermiş. Anlayacağınız Hande, sahibi oldukları Falım ve First sakızlarını 450 milyon dolara İngilizler'e satan Amram Ailesi'ne gelin gidiyor!!! Ataizi, Amram Ailesi'nin Venezuellalı Clara Amram'dan sonra ikinci gelini olacak.

42 yaşındaki Philippe Amram'ın, 2 yıllık nişanlısından ayrılıp Hande Ataizi ile geçen eylülde flört etmeye başlaması, Musevi cemaatini dumura uğratmıştı. Herkes, Philippe'nin ailesinin Hande'ye onay verip vermeyeceğini merak ediyordu. Başlarda anne Lolita Amram'ın bu ilişkiyi ciddiye almadığı konuşulmuş, ancak sonradan rüzgar tersine esmeye başlamıştı. Yelkenleri suya indiren Lolita Hanım, oğlunu şimdiye kadar hiç bu kadar mutlu görmediğini, ne karar verirse saygıyla karşılayacağını söylemeye başlamıştı. İşte sonuç; Hande ile Philippe, 29 Mayıs'ta Roma Türk Büyükelçiliği'nde nikah masasına oturacak. Böylece Hande, Musevi bir aileye gelin gidecek ender Müslümanlar'dan biri olmaya hazırlanıyor!!!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: