'PİLOT N'OLUR BENİ YENİ İNDİR'

Cumartesi akşamı Bodrum Antik Tiyatro'da verdiği konserine Çeşme'den helikopterle giden Ajda Pekkan, şiddetli rüzgar nedeniyle helikopter sık sık savrulunca pilota "N'olur beni yere indir" dedi.

Magazin

'PİLOT N'OLUR BENİ YENİ İNDİR' Ajda Pekkan, geçtiğimiz hafta sonu Bodrum Antik Tiyatro'da verdiği konser öncesinde korku dolu anlar yaşadı. Pekkan, İzmir Çeşme'den Bodrum'da kaldığı Otel'e helikopterle geldi.Yolculuk sırasında şiddetli rüzgar nedeniyle helikopter sık sık savruldu. Süperstar, pilota "N'olur bir yere inelim, bu sallantılar çok korkunç. Yolculuğa böyle devam edemem, bugün konserim var" dedi. İnmelerinin imkansız olduğunu öğrenince kendini kötü hissettiğini söyleyip art arda dua okumaya başlayan Pekkan helikopterin piste inmesiyle pilotu alkışladı ve "Bodrum'a dualarla indim. Ömrümden ömür gitti vallahi. Bir daha helikoptere asla binmem" dedi.


Pekkan, Bodrum Antik Tiyatro'daki konserinde ise fırtına gibiydi. Tarihi mekanı dolduran hayranlarını son albümünden "Strech" ve "Flu Gibi" şarkılarıyla karşılayan ünlü sanatçı, 2009 yaz gecelerini hareketlendiren single çalışması "Resim" ile gecenin hızını artırdı.


Pekkan, gece boyunca dinleyiciyle beraber yıllardır olduğu gibi birlikte dans ettikleri şarkılarını seslendirdi. "Yeniden Başlasın", "Haykıracak Nefesin Kalmasa Bile" gibi klasikleşen şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendiren Pekkan'ın sahnesini bir ara Kübalı perküsyon sanatçısı William Gonzales doldurdu. Yıldızlı Geceler'de, 31 Temmuz'da ise Karadeniz müziğinin güçlü sesi Volkan Konak Bodrum'un sıcak rüzgarına Karadeniz esintisi getirecek.


Aşırı rüzgar yüzünden zor bir yolculuk yaptığını söyleyen Ajda Pekkan, yere inince rahat bir nefes aldı.Aşırı rüzgar Pekkan'ı karada da rahat bırakmadı ve şapkasını uçurdu. Ünlü sanatçı, "Bodrum'un şu rüzgarlı havası beni mahvetti" diyerek güldü.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: