Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan kızları Su’nun doğum gününü kutladı

Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan, kızları Su’nun doğum gününü bir AVM'de yer alan çocuk şehrinde verdikleri partiyle kutladı.

Magazin

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan kızları Su’nun doğum gününü kutladı Aynı zamanda karne sevinci de yaşayan Su’nun doğum gününe, okul arkadaşlarının yanı sıra Pınar Altuğ’un yakın arkadaşı Sinem Güven ve kızı Defne de katıldı. Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan kızları Su’nun doğum gününü okul arkadaşları ve dostlarıyla birlikte bir AVM'de yer alan çocuk şehri KidzMondo’da kutladı. Partiye katılan isimler arasında Pınar Altuğ’un yakın dostu Sinem Güven ve kızı Defne de vardı.


Hem doğum günü hem karne kutlaması!

Kızı Su’nun KidzMondo’da yeni yaşıyla birlikte karne kutlaması da yaptıklarını belirten Pınar Altuğ “Artık gelenekselleşti, karneyi aldık KidzMondo’ya geldik. Sınıfça hem karnelerimizi hem de Su’nun doğum gününü kutluyoruz” dedi. Su’nun kedi&köpek temalı pastası dikkat çekerken Pınar Altuğ, “Su pastasının konseptini bile bu sene internetten kendi araştırdı, seçti. Hayvanları çok seviyor” diye konuştu. Pastasını annesi ve babası ile birlikte üfleyen Su, partinin ardından eğlenceye arkadaşlarıyla birlikte KidzMondo içinde meslekleri deneyimleyerek devam etti.


“Su’nun her istediğini alma gibi bir durumu yok”

Pınar Altuğ kızının hediye konusunda çok büyük istekleri olmadığını belirtirken “Su’nun doğum günüyle yılbaşı yakın tarihler olduğu için aslında hediye konusunda çok büyük istekleri olmuyor. Her istediğini alma gibi bir durum zaten söz konusu değil, hatta aksine birçok istediğini alamıyor. Bunun için ya beklemesi ya da para biriktirmesi gerekiyor” şeklinde konuştu.


Oyunculuk genlerinde var…

Su’nun ileride hangi mesleği seçeceğini bilemediklerini söyleyen Pınar Altuğ “Kızımızın karnesi çok iyi geldi. Su’nun gördüğümüz kadarıyla el becerisi var, bir de sanırım genlerden geçme bir oyunculuk yanı da var. Daha 18 aylıkken aynanın karşısında ağlama provası yaparken yakalamıştık onu. Bundan sonrası nasıl olur bilemiyorum artık, göreceğiz. Biz Su’nun spor yapması konusunda da onu çok destekliyoruz. Şu an jimnastik yapıyor ama gelecekte ne olur bilemeyiz” diyerek kızlarına her konuda destek verdiklerini söyledi.


“Yüzü babasına, fiziği bana benziyor”

Kızının giderek babasına benzediğini de söyleyen Pınar Altuğ “Su babasının kopyası. Aksini iddia etmek tabii ki mümkün değil ama vücudu da bana benziyor. Biz doğumdan önce aramızda yüzü babasına benzesin, vücudu bana benzesin, saçları halasına benzesin gibi muhabbet ederdik, şimdi hepsinin tuttuğunu görünce haliyle biraz şaşırıyoruz” dedi. İleride ne olur bilemem diyen Pınar Altuğ, “Örneğin ben de yaşım ilerledikçe anneme benziyorum, zaman gösterir” diyerek eşine esprili bir gönderme yaptı.


“İkinci çocuğu düşünmüyorum”

Su’nun kardeş istemediğinden de bahseden Pınar Altuğ “İkinci çocuğu düşünmüyorum. Açıkçası Su da kardeş istemiyor. Ben o küçükken çok doğru bir yol izledim. Su benim kucağımda büyüdü. Ne zaman kardeş istiyorum dese hemen ona ‘Bak eğer kardeşin olursa o benim kucağımda oturacak o zaman sen gelemeyeceksin çünkü o benim kucağımda olacak, bu oyuncakların hepsini kıracak bozacak’ gibi şeyler söyleyerek kardeşten vazgeçirdim” diyerek ikinci çocuğa sıcak bakmadığını esprili bir şekilde dile getirdi.


“Setleri özledim, ekrana dönmenin zamanı geldi”

Bir süredir ekranlara ara veren Pınar Altuğ “Setleri özledim. Yavaş yavaş yeni projelerimiz olacak. Tamer Karadağlı’nın yeni bir projesi başlayacak, onun içinde muhtemelen ben de olurum ama kesin bir şey söylemiyorum. Sonuçta Tamer Karadağlı denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri benim, 12 senemiz beraber geçti, yüksek ihtimalle bu projenin bir kısmında ben de yer alacağım. Artık ekranlara dönmenin zamanı geldi. Mümkün olduğunca ince eleyip sık dokumaya çalışıyorum, tabi ki isteğim uzun soluklu bir olması yönünde” sözleriyle bu yıl ekranlara döneceğinin sinyallerini verdi.

İşte o anlar...

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: