Pınar Altuğ ateş püskürdü!

Eşi Yağmur Atacan'la bornozlu bir fotoğrafını paylaşan Pınar Altuğ, bir takipçisinin "Bornozla poz vermek geleneğimizde yok" yorumuna çok sinirlendi.

Magazin

Pınar Altuğ ateş püskürdü! Sosyal medyayı aktif kullanan ve zaman zaman takipçilerine verdiği cevaplarla gündeme gelen Pınar Altuğ, bugün paylaştığı bir fotoğrafa gelen yoruma çok sinirlendi.

Eşi Yağmur Atacan'la bornozlu fotoğrafını yayınlayan Altuğ'a bir takipçisi "Bornozla poz vermek geleneğimizde yok" yorumunda bulundu.

Pınar Altuğ'dan radikal değişim!

Pınar Altuğ'dan radikal değişim!Yoruma çok sinirlenen Altuğ, cevap olarak "Bence önce siz kendi beyninizi eğitmelisiniz. Fotoğrafta nerede olduğumuzu bilmiyorsunuz, ben size açıklayayım. Mesela otelin sıpasına inmiştik. Yani gayet umuma açık bir alanda çekilmiş bir fotoğraf bu. Bizim dışımızda onlarca otel müşterisi de aynı şekilde bornozla otelin içinde geziyordu. Ben burada edepsiz ya da adapsız bir şey göremiyorum. Siz nasıl görebildiniz? Ah, pardon! İşte mesele burada, beyninizde. İnsanın fikri neyse zikri odur!" yazdı.


"Bu acıyı ancak yaşayan bilir"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: