Pınar Altuğ isyan etti!

Sosyal medya paylaşımları ile çok konuşulan Pınar Altuğ, bu kez de yaptığı paylaşımla sıcaklıkların artması ile birlikte duş almayıp, deodorant kullanmayan insanları eleştirdi.

Magazin

Pınar Altuğ isyan etti! Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden olan Pınar Altuğ, zaman zaman takipçileri ile girdiği tartışmalarla magazin basınına yansıyor. Eşi Yağmur Atacan'ın kendisinden yaşça küçük olmasını seviyesiz bir dille eleştiren takipçilerine verdiği cevaplarla çok konuşulan Altuğ, toplumsal olaylara da kayıtsız kalmıyor. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte sıcaklıkların arttığı şu günlerde ünlü oyuncu, herkesi rahatsız eden bir konuyu Instagram sayfasına taşıdı. Altuğ, duş almayıp, deodorat kullanmayanları şu sözlerle eleştirdi:

Pınar Altuğ çok sinirlendi!

Pınar Altuğ çok sinirlendi!"Hanımlar, beyler; malum havalar sıcak en azından her sabah koltuk altlarınızı yıkayıp, bir deodorant sürseniz? Özellikle hanımlar saçınızı yaptırıp, yüzüne makyaj yapıp, kokarca gibi dolaşınca hiç olmuyor"

Pınar Altuğ isyan etti:

Pınar Altuğ isyan etti: "Allah topunuzun belasını versin"Pınar Altuğ'dan romantik mesaj:

Pınar Altuğ'dan romantik mesaj: "İyi ki kocam oldun"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: