Pınar Altuğ isyan etti!

Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacn ve kızı Su ile önceki gün bir davete katıldı. Davette magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Altuğ, eşi Yağmur Atacan'a oyunculuk teklifi gelmemesinden yakındı.

Magazin

Pınar Altuğ isyan etti! Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan 'İlk Aşkım' dizisinde tanışmış ve sonra evlenmişti. Su isminde bir kızları olan çift, önceki gün bir davete katıldı. Davette çarpışan arabalara binen aile, keyifli anlar yaşadı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu son olarak 'Sınıf' filminde oyunculuk yapan eşi Yağmur Atacan hakkında konuştu. Altuğ şunları söyledi:

Pınar Altuğ çok sinirlendi!

Pınar Altuğ çok sinirlendi!"Tamam Yağmur artık patron. Ama oyunculuğu bırakmadı ki! Her gün ortaya çıkıp ‘Ben de varım’ demediği, sosyal medyayı kullanmadığı için akıllara gelmiyor. Ee ille de bir dizide oynamak için göz önünde mi olması gerekiyor?"

Pınar Altuğ kızı için de "Reklam filminin yönetmeni, çok yetenekli buldu. Kızın genlerinde var tabii" ifadelerini kullandı.

Pınar Altuğ isyan etti!

Pınar Altuğ isyan etti!Pınar Altuğ’un bitmeyen sosyal medya çilesi!

Pınar Altuğ’un bitmeyen sosyal medya çilesi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: