Pınar Altuğ korku dolu anları anlattı!

Pınar Altuğ çocuk parkındaki korku dolu anları anlattı.

Magazin

Pınar Altuğ korku dolu anları anlattı! Pınar Altuğ, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Altuğ, geçtiğimiz yıl kızı Su ile gittiği çocuk parkında yaşadığı korku dolu anları canlı yayında anlattı.

Pınar Altuğ'u linç ettiler!

Pınar Altuğ'u linç ettiler!"Geçen yıl, bir arkadaşımla parktaydık. Biz iki anne oturuyoruz. Onlar da oyun oynuyor. Sonra arkadaşım bana ‘Bir adam Su’nun fotoğrafını mı çekiyor?’ dedi. Anında fırladım. Yanlarına gittim adam Su’ya ‘bir parende at fotoğraf çekeyim’ diyor. Yaz mevsimi… Su’nun üzerinde elbise var. Adamın yanına gittim ‘hayırdır’ dedim. ‘Ne var’ dedi. Kim olduğumu anlamadı. ‘Benim çocuğum’ dedim. ‘Ha, tamam seninle çekmeyeceğim çekil’ dedi Su’ya. Yandaki erkek çocuklarına döndü. ‘Sizi çekeceğim’ dedi. ‘Onlar da benim’ dedim.

Pınar Altuğ bir takipçisine daha ayar verdi!

Pınar Altuğ bir takipçisine daha ayar verdi!Sonra benim kim olduğumu anladı. ‘Aman be sen de amma şımarıksın’ dedi. Sesim giderek yükseldi. Güvenlik geldi, arkadaşlarım geldi, kameralar izlendi. Sonra parkta çekirdek çitleyen 3 kadın bana dönüp ‘geçmiş olsun’ dedi. ‘Hepimize geçmiş olsun’ dedim. “O adam o parka Su için gelmedi. Benim çocuğum olduğunu bilmiyordu… O adam o parka ‘çocuk’ için geldi.

'Çocuklar Duymasın' dizisi zirvede!

'Çocuklar Duymasın' dizisi zirvede!Sen parka çocuk götürmediysen, tek başına orada ne işin var? Biz Su’ya en başından beri tanımadığı birinin yanına gitmemesi gerektiğini öğretiyoruz. ‘annene götüreceğim, babana götüreceğim, Orada bekliyorlar… Burada bekliyorlar…’ Hayır! ‘Biz seni kimseye bırakmayız, gelemeyecek olsak haber veririz…’ diyoruz. Ne yazık ki, çocuklarımıza bunu öğretmek zorundayız…”

Pınar Altuğ yeni yaşını böyle kutladı!

Pınar Altuğ yeni yaşını böyle kutladı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: