Pınar Altuğ: Lafı söyleyene bakıyorum adam mı diye!

Pınar Altuğ, sosyal medyada takipçileriyle sık sık karşı karşıya geliyor. Oyuncu "Sosyal medyada yaptığınız paylaşımlar bazen ağır eleştiriler alıyor, canınız sıkılıyor mu?” sorusuna “Önce lafı söyleyene bakıyorum, adam mı diye. Olmadığını görüyorum. Gülüp geçiyorum" cevabını verdi.

Magazin

Pınar Altuğ: Lafı söyleyene bakıyorum adam mı diye! Pınar Altuğ'un sosyal medya çilesi bitmiyor. Paylaştığı fotoğrafların altına yapılan kötü yorumlara sinirlenen güzel oyuncu sürekli takipçileri ile karşı karşıya geliyor. Altuğ'un yapılan yorumlara verdiği cevaplar da magazin sayfalarına taşınıyor ve günlerce konuşuluyor. Bu durum geçtiğimiz gün Pınar Altuğ'a soruldu. Oyuncu "Sosyal medyada yaptığınız paylaşımlar bazen ağır eleştiriler alıyor, canınız sıkılıyor mu?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Önce lafı söyleyene bakıyorum, adam mı diye. Olmadığını görüyorum. Gülüp geçiyorum"

2008 yılında Yağmur Atacan ile evlenen Altuğ, "Eşim Yağmur’un, Instagram hesabı bile yok. Ama bu aralar bir takipçi dikkatimi çekiyor. Haddini fazlasıyla aştı. Yakaladığım anda cezasını çekecek" dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: