PINAR ALTUĞ, NEDEN HÜLYA AVŞAR'I ÖRNEK ALIYOR?

Bir deterjan markasının reklam filminde oynayan başarılı oyuncu Pınar Altuğ, son dönemlerde kızı Su hakkında çıkan haberlere açıklık getirdi.

Magazin

PINAR ALTUĞ, NEDEN HÜLYA AVŞAR'I ÖRNEK ALIYOR? Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, bir deterjan markasının reklam filmin çekimlerinde görüntülendi. Ayakligazete.com’un haberine göre, beyazlar giyinmiş şekilde kameraların karşısına geçen güzel oyuncu karar verme aşamasının kendisi için zor olmadığını ifade etti. Kendi kullandığı deterjan markasının reklamlarında oynayan güzel oyuncu, “İnsan bu saatten sonra bir markayla el sıkışıp iş yapacağı zaman iyi düşünüyor. Çünkü birine bir şey tavsiye ediyorsan senin de onu kullanmaktan emin olman gerekiyor. Uzun yıllardır kullandığım ürün olduğu için benim için daha kolay oldu" diye konuştu.

“Su’yu hiçbir zaman reklamda oynatmayı düşünmedik, düşünmüyoruz”

Kızı Su’yla birlikte reklam filmlerinde yer alacağı şeklinde haberler çıkan Pınar Altuğ, çıkan haberlerin asılsız olduğunu belirtti. “Bir deli kuyuya taş attı. Biz de bir türlü onu çıkaramadık” diye konuşan güzel oyuncu kızı Su’yu uzun süre kameralardan koruyacaklarını belirtti. Hülya Avşar’ın kendisine çok iyi bir örnek olduğunu söyleyen Pınar Altuğ, “Biz onu belli bir yaşa kadar koruyalım. O ilerde böyle bir yol seçecekse kendi seçsin. Mümkün olduğu kadar iş yapmasın, iş yapmaya ihtiyacı yok. Çocuklarımız birlerden dolayı bilinen çocuklar, daha fazla da göz önünde olmalarına gerek yok. Çünkü onlar çocuk” diye konuştu.

“İkinci çocuk planımız hiçbir zaman olmadı”

Her zaman kız çocuk istediğini söyleyen oyuncu Pınar Altuğ, Su’dan sonra ikinci bir çocuk planları hiçbir zaman yapmadıklarını belirtti. Çocukluğunda beri kız çocuk istediğini ifade eden güzel oyuncu, “Çok istemiştim Allah da bana bonbon gibi bir kız çocuğu verdi başkada bir şey istemeyiz biz” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: