Pınar Altuğ o mesajları ifşa etti!

Sosyal medyadan takipçileriyle girdiği polemiklerle adından söz ettiren Pınar Altuğ, bu defa kendisinden yardım isteyen takipçilerinin mesajlarını paylaşarak tek tek ifşa etti.

Magazin

Pınar Altuğ o mesajları ifşa etti! Çocuklar Duymasın'nın başrol oyuncusu Pınar Altuğ, Instagram hesabından, kendisine gönderilen özel mesajlardan dolayı isyan etti.

Pınar Altuğ'dan yanıt gecikmedi!

Pınar Altuğ'dan yanıt gecikmedi!Altuğ, takipçilerinin kendisine gönderdiği mesajları ifşa ederek, "Hani ben DM bakmıyorum diye kızıyorsunuz ya bana, birkaç örneği paylaşmak istedim, ne kalbim dayanır ne de gücüm" dedi.

Kendisine gelen isteklerin sınırları zorlaması sonrasında isyan bayrağını açan Pınar Altuğ, birkaç farklı talebi de yine hesabından paylaştı. Altuğ, konuyla ilgili olarak takipçilerini ifşa ettiği eleştirilerine de katılmadığını söyleyerek isimlerini gizlediğini ve bu isteklerin yapılmasının normal karşılanamayacağını söyledi.

İşte o mesajlar:

Pınar Altuğ'dan duygusal paylaşım!

Pınar Altuğ'dan duygusal paylaşım!Pınar Altuğ ateş püskürdü!

Pınar Altuğ ateş püskürdü!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: