Pınar Altuğ, ölümle tehdit edildi!

Pınar Altuğ, yıllar önce başörtüsüyle ilgili olarak yaptığı açıklama yüzünden önceki gün tehdit edildi. Oyuncu, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Magazin

Pınar Altuğ, ölümle tehdit edildi! Oyuncu Pınar Altuğ, dört yıl önce bir televizyon kanalında, başörtüsüyle ilgili yaptığı açıklama yüzünden Instagram sayfasında ölüm tehditleri aldı.

Pınar Altuğ'dan aşk mesajı!

Pınar Altuğ'dan aşk mesajı!O dönem öğrencilerin kılık kıyafetlerinin serbest olmasına ilişkin yönetmeliğine oyuncu, “Bu beni rahatsız ediyor. Biz Atatürk’ün çocuklarıyız. Bize yıllardır öğretilen bir kılık kıyafet kanunu var ve hep onun peşinden gittik. İnandığı için türban takılıyorsa sonuna kadar saygım var. Ama eğer şekilcilik olarak takılıyorsa o zaman tepki gösteriyorum” sözlerini bir takipçisi yeniden gündeme getirdi.

Pınar Altuğ: Seksiyim, sarışın, uzun boylu, uzun bacaklıyım...

Pınar Altuğ: Seksiyim, sarışın, uzun boylu, uzun bacaklıyım...‘Yorumları kapatmıyorum’
‘Çocuklar Duymasın’ setinde partneri Tamer Karadağlı’yla fotoğrafını Instagram’dan paylaşan Altuğ, “Bir daha kapalı kadınlarla ilgili öyle açıklama yaparsan, sete gelip seni öldürürüm” yorumunu yapan takipçisi hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Pınar Altuğ nefes kesti!

Pınar Altuğ nefes kesti!Oyuncu, “Sanırım derdiniz ünlü olmak. Mesajınızı avukatıma ilettim. Hakkınızda yapılacak suç duyurusu sonrasında, derdinizi hukuka anlatırsınız” diyerek karşılık verdi. Bir başka takipçisinin, “Ünlü isimler kötü yorumu hemen mahkemeye taşıyor” mesajına ise Altuğ, “Bu kötü yorum sayılmıyor. ‘Sete gelir seni orada öldürürüm’ diyor, bayağı tehdit ve kabul edilemez” diye kendini savundu.

Konuyla ilgili konuşan oyuncu, “Hesap anında kapatıldı. Avukatım konuyu takip ediyor” dedi. Altuğ, ayrıca profilini yorumlara kapatmayacağını da sözlerine ekledi.

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'ın pijamalı fotoğrafı

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'ın pijamalı fotoğrafı

Bunlarda ilginizi çekebilir: