Pınar Altuğ: Üçüncü kişilere ne düşer bilirsiniz!

Kendisinden 9 yaş küçük Yağmur Atacan ile evliliğiyle ilgili yapılan yorumlara sosyal medya üzerinden sert cevaplar veren Pınar Altuğ bu durumun kendisine sorulması üzerine şu cevabı verdi: "Evliliğimle ilgili şeyler hiç kimseyi ilgilendirmez. Üçüncü şahıslara ne düşüyor siz bilirsiniz."

Magazin

Pınar Altuğ: Üçüncü kişilere ne düşer bilirsiniz! Pınar Altuğ son dönemde Instagram hesabından takipçilerine verdiği yanıtlarla sıkça gündeme geliyor. Kendisine yapılan eleştirilere cevap veren oyuncu zaman zaman da geriliyor. Özellikle kendisinden 9 yaş küçük Yağmur Atacan ile evliliğiyle ilgili yapılan yorumlara sinirlenen Pınar Altuğ bu konuyla ilgili gelen sorular üzerine açıklamalarda bulundu.

Pınar Altuğ'un 1 milyon sevinci!

Pınar Altuğ'un 1 milyon sevinci!Altuğ'un açıklaması şöyle:

"Sosyal medyayı ciddiye alıyor musunuz gerçekten? Ben almıyorum, çok eğleniyorum. Yorumlar bir kulağımdan giriyor, bir kulağımdan çıkıyor. Sosyal medya yorumlarını ciddiye alıyorsanız sizde bir sıkıntı var demektir.

Kaile alınacak bir şey varsa, yanlış yaptığım bir şey varsa elbette ki ciddiye alırım. Ama evliliğimle ilgili şeyler hiç kimseyi ilgilendirmez. Üçüncü şahıslara ne düşüyor siz bilirsiniz."

Pınar Altuğ çılgına döndü!

Pınar Altuğ çılgına döndü!Pınar Altuğ'dan takipçisine ayar!

Pınar Altuğ'dan takipçisine ayar!Tamer Karadağlı'dan flaş set itirafı!

Tamer Karadağlı'dan flaş set itirafı!Pınar Altuğ o mesajları ifşa etti!

Pınar Altuğ o mesajları ifşa etti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: