Pınar Altuğ'dan geç gelen açıklama!

Pınar Altuğ, oy kullanırken giydiği taytla çok konuşulmuştu, aylar sonra açıklama geldi.

Magazin

Pınar Altuğ'dan geç gelen açıklama! Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, yerel seçimlerde oy kullanırken fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşmış, giydiği tayt olay olmuştu.

AÇIKLAMA GELDİ!
Yaşanan olaydan aylar sonra, Altuğ kıyafetiyle ilgili "Benim için amaç ‘oy kullanın, oy kullanmak vatandaşlık görevidir’ bunu anlatmaktır. Dolayısıyla sandıkta gözüksün diye daha geniş çekilen bir fotoğrafta hiç aklımın ucundan geçmeyecek bir kareydi. Ben görünceye kadar da maalesef birçok insan fotoğrafı kopyalamıştı. O fotoğrafı küçültüp bir daha koydum. Neye dikkat edeceğimi bilmiyorum çünkü benim başka birinin fotoğrafında, o fotoğrafı büyütüp oraya bakmak aklımın ucundan geçmiyor. O yüzden de şimdi şuna bakıyorum dekolte de tehlike var mı? Oluyor yani kadınsın… İstenmeyen görüntü çıkar… Ben bir kadının taytı neresinde duruyor diye büyütüp bakmam. Her kadının da başına gelebilecek bir şey ayrıca…" açıklamasını yaptı.

Pınar Altuğ'dan Hazal Kaya'ya destek!

Pınar Altuğ'dan Hazal Kaya'ya destek!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: