Pınar Altuğ'dan romantik doğum günü mesajı!

Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan'ın doğum gününü Instagram üzerinden paylaştığı bir mesajla kutladı.

Magazin

Pınar Altuğ'dan romantik doğum günü mesajı! Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan'ın doğum gününü sosyal medyadan paylaştığı mesajla kutladı. Eşi ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını Instagram'a yükleyen Pınar Altuğ altına şöyle yazdı:

"Canımının içi kocam, iyi ki doğdun, iyi ki hayatıma girmişsin, beraber daha çok uzun yıllarımız olsun... Seni çok seviyorum.."


Pınar Altuğ o yoruma köpürecek!

Pınar Altuğ o yoruma köpürecek!Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan, 2008 yılında evlendi. 10 yıldır evli olan çiftin "Su" ismini verdikleri bir kızları bulunuyor. Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan birbirlerine olan sevgilerini her fırsatta dile getiriyor. Pınar Altuğ mutlu evliliğin sırrını ise şöyle veriyor; "En zor zamanlarda eşim "Benim seninle geçinmeye gönlüm var" der. Mutlu evliliğin sırrı karşılıklı anlayış."

Yağmur Atacan’a silahlı saldırı davasında 7,5 yıl hapis cezası!

Yağmur Atacan’a silahlı saldırı davasında 7,5 yıl hapis cezası!Pınar Altuğ, Kanal D'de yayınlanan "Çocuklar Duymasın" dizisinde Meltem karakterine hayat verirken, Yağmur Atacan ise ticaretle uğraşıyor.

Pınar Altuğ açıkladı!

Pınar Altuğ açıkladı! "10 yıllık evlilik..."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: