Pınar Altuğ'dan takipçisine ayar!

Oyuncu Pınar Altuğ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım üzerinden kendisine yapılan bir yoruma ilginç bir cevap verdi.

Magazin

Pınar Altuğ'dan takipçisine ayar! Çocuklar Duymasın dizisinin Meltem'i Pınar Altuğ Atacan, geride bıraktığımız akşam arkadaşı modacı Deniz Berdan’ın defilesini izledi.

Moda Haftası kapsamında gerçekleştirilen defilede boy gösteren Pınar Altuğ, sosyal medya hesabından gecede çekilmiş bir de selfiesini paylaştı.

Pınar Altuğ o mesajları ifşa etti!

Pınar Altuğ o mesajları ifşa etti!Bu karenin altına çok sayıda yorum alan Altuğ, içlerinden bir tanesine tepki göstermeden duramadı.

Fotoğraf çekilirken görüntünün ters döndüğünü fark edemeyen bir takipçisi normalde Pınar Altuğ’un sağ kolunda bulunan dövmesi hakkında: "Beynim durdu nasıl sol kol ya!" şeklinde bir yorumda bulundu.

Pınar Altuğ görüntünün döndüğünü fark edemeyen takipçisinin bu yorumuna kayıtsız kalamamış olacak ki o da kendisine bu yorumu yapan takipçisine: “Bugünlük dövmeyi sol koluma geçirmişim demek ki” yanıtını verdi.

İşte o paylaşım:


Tamer Karadağlı'dan flaş set itirafı!

Tamer Karadağlı'dan flaş set itirafı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: