Pınar Altuğ'u kızdıran yorum: "Ne güzel işte paranı yiyor"

Eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını Instagram'a yükleyen Pınar Altuğ yapılan kötü yorumlara sinirlendi.

Magazin

Pınar Altuğ'u kızdıran yorum: "Ne güzel işte paranı yiyor" Yağmur Atacan'la mutlu bir evlilik sürdüren Pınar Altuğ, eşinden 11 yıl önce bugün evlilik teklifi aldığını sosyal medyadan duyurdu. Fakat paylaşımının altına gelen kötü yorumlar Altuğ'u kızdırdı. Pınar Altuğ 12 Nisan 2008 tarihinde oyuncu Yağmur Atacan ile evlenmişti. Ünlü oyuncu eşi Yağmur Atacan'ın 11 yıl önce bugün evlilik teklifinde bulunduğunu sosyal medyadan şu sözlerle duyurdu: Hani bana 11 sene önce bugün 'benimle evlenir misin?' demiştin ya, evet, her zaman evet, sonsuza kadar evet! Seni çok seviyorum. Pınar Altuğ'un paylaşımı kısa süre içinde binlerce beğeni aldı. Fakat fotoğrafın altına kötü yorum bırakan kullanıcılar da vardı. Bir takipçisi Altuğ’un paylaşımının altına; Ne güzel işte paranı yiyor...' yazdı. Kötü yoruma sinirlenen ünlü oyuncu takipçisine şu cevabı verdi: Kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş...

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: