Pınar Altuğ'u linç ettiler!

Kadına şiddete karşı bir paylaşımda bulunan Pınar Altuğ, gelen olumsuz yorumlara tepkisiz kalamadı. Oyuncu tek tek cevap verdi.

Magazin

Pınar Altuğ'u linç ettiler! Sıla'nın sevgilisi Ahmet Kural tarafından darp edildiği iddiasından sonra sosyal medya Sıla'ya destek, Ahmet Kural'a da tepki mesajlarıyla doldu. Kadına şiddete karşı ünlü isimlerin de içinde bulunduğu pek çok Instagram kullanıcısı mesajlar attı. Bu isimlerden biri de Pınar Altuğ oldu. Fakat Altuğ'un yaptığı paylaşımın altı olumsuz yorumlarla doldu. Bu yorumlara da ünlü oyuncu, tepkisini göstermekten geri durmadı.

Pınar Altuğ bir takipçisine daha ayar verdi!

Pınar Altuğ bir takipçisine daha ayar verdi!İşte Pınar Altuğ'un paylaşımıyla ilgili yapılan yorumlar ve onun cevapları:

"Ben şunu merak ediyorum, filmlerde her pisliği yapın! Şiddet, korku, tecavüz, taciz... Daha sonra da televizyonda, sosyal medyada şiddete, tecavüze istismara karşıyız deyin! Sizin yaptığınız elma ağacının altında patates beklemek gibi bir şey… Siz artistler, şarkıcılar, topçular insanlara örnek olmalısınız ama nerede bu kabiliyet…"

Pınar Altuğ: "Siz sanırım benim bugüne kadar içinde olduğum yapımlarla ilgili herhangi bir bilgiye sahip değilsiniz. Öncelikle elinizdeki internet imkanlarını araştırmak amaçlı kullanmanızı, sonrasında etrafa saldırmanızı tavsiye ederim. En azından komik duruma düşmezsiniz."

Pınar Altuğ yeni yaşını böyle kutladı!

Pınar Altuğ yeni yaşını böyle kutladı!"Öldürülen kenar mahalledeki kadın kardeşlerimiz için sesiniz hiç çıkmadı! Ne oldu, biriniz iki tokat yeyince ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz."

Pınar Altuğ: "Bu fotoğraf çok uzun zaman önce kadına şiddete karşı çekilmiş bir fotoğraftır, kampanya için… Ama siz nasıl bakmak isterseniz öyle görürsünüz tabii. Ben de size sormak isterim, siz bugüne kadar ne yaptınız?"

Pınar Altuğ Vatan Şaşmaz'ı unutmadı!

Pınar Altuğ Vatan Şaşmaz'ı unutmadı!
[url=]Pınar Altuğ'u kızdıran yorum: "Ne güzel işte paranı yiyor"[/url]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: