Pınar Deniz: Göründüğümüz gibi değiliz!

Pınar Deniz, All dergisine kapak oldu. Oyuncu, dergideki röportajında çocukken psikolog olmayı hayal ettiğini söyledi: “Göründüğümüz gibi değiliz, hepimiz bir şeyler saklıyoruz. Neyi neden yaptığımızı anlamaya adayabilirdim hayatımı.”

Magazin

Pınar Deniz: Göründüğümüz gibi değiliz! Netflix'te yayınlanacak olan 'Aşk 101' dizisinde rol alan Pınar Deniz, All dergisinin sorularını yanıtladı. Çocukken psikolog olmayı istediğini söyleyen güzel oyuncu, “Genel olarak psikoloji alanı beni çok etkiliyor. İnsanların söylediklerinden çok söyleyemedikleriyle daha çok ilgileniyorum mesela. Göründüğümüz gibi değiliz çünkü, hepimiz bir şeyler saklıyoruz. Altında yatan sebebi araştırmaya, neyi neden yaptığımızı anlamaya adayabilirdim hayatımı.” açıklamasında bulundu.

Pınar Deniz aşka geldi!

Pınar Deniz aşka geldi!Yeni dizisinden de bahseden Pınar Deniz, “Televizyon daha kısıtlı bir ortam ve belli bir matematiği var, her hikâye barınamıyor orada. Dijital ortamda ise çok daha çeşit ve özgür bir ortam var. Derdini daha kısa sürede, daha filtresiz anlatabildiğin için çoğunluk dijitale kaymaya başladı. İstediğin zaman istediğin kadar izleyebiliyorsun çünkü” dedi.

Berk Cankat ile Pınar Deniz sürprize koştu!

Berk Cankat ile Pınar Deniz sürprize koştu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: