Pınar Deniz yeni yaşında kanserle mücadele eden güzel kalpleri unutmadı!

İçinde bulunduğu başarılı projelerle adından sıkça söz ettiren sevilen oyuncu Pınar Deniz, 4 Kasım’da doğum gününü kutluyor. Doğum gününde ‘Kansersiz Yaşam Derneği’ ile değerli bir projede bir araya gelen Deniz, örnek bir davranış göstererek başta İzmir’de depremden etkilenen kanser hastaları olmak üzere bütün kanser hastalarına umut olabilmek adına sevenlerine yardım çağrısında bulundu.

Magazin

Pınar Deniz yeni yaşında kanserle mücadele eden güzel kalpleri unutmadı! Son yıllarda ilgiyle takip edilen oyuncu Pınar Deniz, yeni yaşında anlamlı bir projeyle kanser hastalarına destek olmak için harekete geçti. 4 Kasım’daki doğum gününde ona hediye göndermek isteyenleri ‘Kansersiz Yaşam Derneği’yle yürüttüğü projeye yönlendirerek, sevenlerini öncelikli olarak İzmir’deki depremzedeler arasından bu hastalıkla mücadele edenlere ve daha sonra tüm kanser hastalarına bağışta bulunmak konusunda teşvik etti. Pınar Deniz’in bu örnek davranışı yıllar boyu bu amansız hastalıkla savaşan birçok güzel kalbe umut olurken ülkemizin geçtiği bu zorlu süreçte birlik ve beraberliğin önemini tekrar hatırlattı.

Pınar Deniz'den 'Aşk 101' itirafı!

Pınar Deniz'den 'Aşk 101' itirafı!Pınar Deniz:

Pınar Deniz: "Vatanım Sensin dönüm noktamdı"Çağatay Ulusoy'la Pınar Deniz partner mi oluyor?

Çağatay Ulusoy'la Pınar Deniz partner mi oluyor?Pınar Deniz:

Pınar Deniz: "Hoş geldin saçımdaki ak"Pınar Deniz koronavirüs günlerini anlattı!

Pınar Deniz koronavirüs günlerini anlattı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: