PINAR'A BÜYÜK ŞOK!

Eylül başı başlaması gereken bebek sağlığı ve hamilelikle ilgili programı iptal olan dört aylık hamile Pınar Altuğ: Hayatımda ilk kez sezona işsiz giriyorum. Bu benim için büyük gol oldu!

Magazin

PINAR'A BÜYÜK ŞOK! Pınar Altuğ'un, bu ayın başında ekrana gelmesi planlanan bebek sağlığı ve hamilelik ile ilgili programı başlamadan yayından kaldırıldı. Altuğ 'ilk kez, sezon başında işsiz kaldığını' söyledi.

Pınar Altuğ'a, yeni sezonda iş yok! Özel bir televizyon kanalıyla yaz başında, bebek ve hamilelik konularının işleneceği bir program yapmak için sözleşme yapan Altuğ, bunun rahatlığı ile gelen diğer teklifleri reddetmişti. Ama kanalın tüm programları iptal etmesiyle güzel sunucu ortada kaldı.

Yoga yapacağım
'Bu benim için gerçekten büyük bir gol oldu. Çünkü bu projeye çok güvendiğim için gelen tüm teklifleri geri çevirdim. Hayatımda ilk kez bir sezona işsiz giriyorum' diyen Altuğ, bu dönemi yoga yaparak ve yeni projeler üreterek değerlendireceğini ifade etti. Hamileliğinin çok sağlıklı ilerlediğini söyleyen güzel sunucu, 6.5 ayını doldurmadan bebeğiyle ilgili kimseye bilgi vermeyeceğini belirtti. Büyüklerinin kendisini bu konuda uyardığını söyleyen Pınar Altuğ, 'Hamilelik bu aylarda otururmuş. Ben de nazardan korktuğum için sadece sağlıklı olduğumu söylemekle yetiniyorum' diye konuştu. Altuğ, geçtiğimiz günlerde ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıklayan Demet Şener'i arayıp, tebrik ettiğini de söyledi: 'Demet de bana yetişti. Bebeklerimizi birlikte büyüteceğiz artık...'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: