PINAR'LA YAĞMUR HIMBIL

Demet Akalın, sevgilisi Oğuz Kayhan'la yatakta verdikleri pozların daha önce aynı pozu veren Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çiftinin pozlarından daha iyi olduğunu söyledi.

Magazin

PINAR'LA YAĞMUR HIMBIL Yatakta verdikleri pozlarla David-Victoria Beckham çiftine benzetilen ve adları 'Yerli Beckhamlar'a çıkan Demet Akalın-Oğuz Kayhan çiftine, reklam teklifleri yağıyor. Beckham'lara benzemek gibi bir çabaları olmadığı belirten Demet Akalın, 'Beckham'lar bizden daha taş gibiler. Ama şu da bir gerçek ki, piyasada birbirine yakışan tek çiftiz' dedi.


İşte Akalın'ın açıklamaları:

- Beckham'lar çok güzel bir çift. İkisi de çok taş. Ne ben ne de Oğuz o kadar açılamayız. Ayrıca ikimiz de o kadar taş değiliz yani. Bir onlar, bir de Brad Pitt-Angelina Jolie çifti... Onlar da vücutlarıyla, karizmalarıyla taş gibiler. Yaşantıları bizlerden çok farklı. Neyse sonuçta biz onlar gibi yapamayız. Her şeyin bir sınırı var. Ayrıca onlara benzeyelim diye özel bir çabamız da yok.

- Daha önce yatakta çekilmiş bir hımbıl arkadaşla, hımbıl sevgilisi var. Ama olmadı.

- Beckham'lara yakışan bir çift var mı? Düşüneyim bakim.. Şimdi yok. Biz varız sadece..Eskiden Kenan Doğulu ile Tuğçe Kazaz'ı çok beğenirdim. Onlar da resim olarak çok güzel duruyorlardı. Kız güzel, erkek güzel olmayan çiftler var; Cem Yılmaz'la, Cansu Dere gibi... Bütün bunları düşünürsek resim olarak güzel duran, biziz yani.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: