Pis Yedili'den inanılmaz rekor!

Başrollerini Ayşegül Aldinç, Hande Katipoğlu, Kadir Doğulu, Eda Ece gibi oyuncuların paylaştığı dizi dün bir rekora imza attı.

Magazin

Pis Yedili'den inanılmaz rekor! Dün Gani Müjde imzalı dizi tam 7 saat 15 dakika belirli aralıklarla yayınlandı. Gecce 1 sıralarından başlayan dizi gün içinde belirli aralıklarla tekrar tekrar yayınlandı. Bu durum 'Doktorlar'da da olduğu gibi esprili yorumlara neden oldu.

DOKTORLARIN REKORUNU ZORLUYOR
Özellikle yaz aylarında eski dizisi Doktorlar'ın tekrarını veren Show TV'nin, bu sefer Pis Yedili'nin tekrarlarını vermesi izleyicilerden '' Doktorlar'ın rekorunu Pis Yedili zorluyor'' şeklinde yorumlar geldi.

Ayrıca Pis Yedili'nin sıkı takipçilerinin dahi ''Bu kadar tekrar diziden soğutuyor'' açıklamaları twitterda yankı buldu.

Pis Yedili'nin tekrar bölümleri reyting olarak yine de işe yaradı. Total'de 15. sıraya giren dizi tekrarı, AB grubunda 25. oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: