PİŞKİN ŞAHAN!

Bakın program yaptığı kanalın genel müdürüne nasıl şaka yapmış!..

Magazin

PİŞKİN ŞAHAN! Şahan Gökbakar, televizyon ekranlarında 'Dikkat Şahan Çıkabilir' programını yaptığı dönemlerde tv8'de 'Aramızda Kalsın' programını sunan eski haber spikerlerinden Seda Akgül, henüz çok genç yaşta kanalda çalışmaya başlayan Şahan Gökbakar ile ilgili bir anısını izleyenlerle paylaştı.

Seda Akgül, haber spikerliği yaptığı dönemde makyaj odasında yaşanan o olayı şöyle aktardı:

"Şahan buraya geldiğinde 22 yaşında falandı. Akça pakça, iri yarı falan. Yanımda oturmuş kadın kılığına giriyor. Ben de ana haber okuyorum o zaman. Yanyana makyaj yapıyoruz. Saçlarımız ikimizin de aynı. Benim o zaman kısa, Şahan da aynı öyle bir peruk takmış, boyanıyor. Rahmetli genel müdürümüz vardı, Şahan'ı da tanımıyor, Şahan ünlü değil. Şöyle makyaj odasının kapısından geçerken baktı 'Seda kız, bu senden daha güzel. Ana haberi buna okutalım' dedi Şahan için. Şahan gayet pişkin döndü ve koskoca genel müdüre dedi ki 'Turancım, dedikodu olur, hava durumundan başlayayım". Genel müdür yerlere yatmıştı. Rahmetli çok esprili bir genel müdürümüzdü, çok güldü. O hareketiyle daha çok sevdi onu. O pişkinliği, o yaşına rağmen hazırcevaplığı gerçekten çok hoştu. O da buradan çıktı gerçekten. Şimdi o da aldı yürüdü."

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: