PLANLI AYRILIK

Nurettin Hasman'la birlikteyken gönlünü sörfçü Bora Kozanoğlu'na kaptıran Eda Taşpınar, halkla ilişkilerci bir arkadaşıyla ayrılık için ince bir plan yaptı.

Magazin

PLANLI AYRILIK Yedi yıldır birlikte olduğu işadamı sevgilisi Nurettin Hasman’dan ayrılan Eda Taşpınar’ın gönlünü sörf hocası Bora Kozanoğlu’na kaptırdığını daha önce gazetemizde yazmıştık. Bu sene Çeşme’yi mesken tutan Taşpınar, Tuba Ünsal’ın eski sevgilisi olan milli sörfçü Bora Kozanoğlu ile tanışmış.

Sörf dersi alma esnasında ateş bacayı sarmış. Bu arada Nurettin Hasman İstanbul’daymış. Taşpınar, sevgilisi Nurettin Hasman’a bu yaz Çeşme’de takılacağını ve basınla arası iyi olduğuiçin amcası Adnan Taşpınar’ın açtığı restorana destek olmak için çalışacağını söylemiş. Ancak Bora’ya olan aşkı tavan yapınca PR’cı bir arkadaşını araya koyarak Hasman’dan habersiz, gazetelere ilişkilerinin bittiğini ve dost olarak ayrıldıkları haberini yaptırmış. Kulağıma gelenlere göre de bu ilişkide aldatılan konumunda olan Hasman, haklı olarak çok sinirlenmiş. Aldatılan konumuna düşmemek için çok yakın arkadaşları haricinde kimseyle bu konuyu konuşmuyormuş.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: