"Play-off için önemli mesafe aldık"

Bu sezon ilk kez 3 maç üst üste galip geldiklerini belirten TOFAŞ'ın başantrenörü Ahmet Çakı, play-off yolunda önemli bir mesafe aldıklarını söyledi.

Diğer Haberler

"Play-off için önemli mesafe aldık" Beko Basketbol ligi ekiplerinden TOFAŞ'ın başantrenörü Ahmet Çakı, bu sezon ilk kez 3 maç üst üste galip geldiklerini belirterek, ''Bu da bizim toparlandığımızı gösteriyor'' dedi.

Çakı, Banvit'i 80-73 mağlup ederek play-off yolunda önemli bir mesafe aldıklarını belirtti.

''Banvit, ligin güçlü ekiplerinden. Maçta oyuncularımız kazanma adına mücadele etti. Bu sezon ilk kez 3 maç üst üste galip geldik. Bu da bizim toparlandığımızı gösteriyor'' diyen Çakı, önlerinde önemli maçlar bulunduğunu belirtti.
reklam

Ahmet Çakı, ''Takım halinde yapılan savunma ve hızlı hücumlardan bulunan sayılar skoru etkiliyor. Takımda Burtt'u kadro dışı bırakmamıza rağmen iyi mücadele ediyoruz. Genç oyuncularımız da kısa sürelerle oynamalarına rağmen ellerinden gelen katkıyı sağlıyor. Ciddi rakipler karşısında üst üste aldığımız galibiyetler bizi daha da iyi oynamaya itti. Her maç bizim için final. Bu zorlu maçta bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.'' dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: