PLAYBOY GÜZELİ ESKİ BEST MODEL 3.SÜ

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE İSTANBUL'A GELEN TOP MODEL VİCTORİA SİLVERSTEDT, PLAYBOY'A SOYUNMADAN ÖNCE İSTANBUL'DA 'BEST MODEL YARIŞMASI'NDA ÜÇÜNCÜ GÜZEL SEÇİLMİŞ..

Magazin

PLAYBOY GÜZELİ ESKİ BEST MODEL 3.SÜ Geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelen İsveçli top model ve eski Playboy güzeli Victoria Silvstedt'in; 1992 yılında organizatörlüğünü Erkan Özerman'ın yaptığı 'Best Model Of The World'e katıldığı ortaya çıktı.

O dönem 18 yaşında olan ve yarışmada İsveç'i temsil eden Silvstedt, şimdiki seksi halinin aksine 'silikonsuz göğüsleri' ile tipik bir İskandinav kızı görüntüsündeydi. 92 yılında İstanbul'da düzenlenen Best Model Of The World'de üçüncü seçilen Victoria, şöhret olmak için gittiği Amerika ve Fransa'da beklediği ilgiyi görmeyince; bir dizi estetik operasyon geçirdi.

Göğüslerine silikon taktırıp, dudaklarına botoks yaptırdıktan sonra yıldızı parlayan İsveçli güzel, 1996 ve 97 yıllarında Playboy dergisine kapak oldu. 2002 yılında Maxim dergisi tarafından 'Yılın Kadını' seçilen Victoria; Chanel, Christian Dior, Loris Azzaro, Givenchy, Valentino ve Giorgio Armani gibi ünlü modacıların defilelerinde de boy gösterdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: