PLAYBOY KIZI ÖZEL YETENEK SAYILIR MI?

Playboy’un kurucusu Hugh Hefner’ın Kanadalı eski kız arkadaşı Shera Bechard’a “sıradışı yetenek” diye ABD vizesi verilmesi, bu ülkenin vize politikasını tartışmaya açtı.

Magazin

PLAYBOY KIZI ÖZEL YETENEK SAYILIR MI? Playboy dergisinin 2010 Kasım sayısında orta sayfa güzeli olan Bechard’ın topluma tek “katkısı,” Twitter üzerinden başlattığı “Oynak Cuma” hareketi. Bechard ile başlayan bu harekete katılanlar her cuma günü yarı çıplak bir fotoğraflarını takipçileriyle paylaşıyorlar. Playboy ise her hafta en seksi fotoğrafı seçip dergide yayınlıyor.

Reuters, Playboy güzeli seçilmenin “Nobel Ödülü kalibresinde sayılamayacağını” belirttiği haberinde, buna rağmen ABD Yönetimi’nin Bechard’a “sıradışı yetenek” kontenjanından vize verdiğini bildirdi. “Dâhi” yabancılara binbir güçlükle verilen O-1 ve EB-1 tipi vizeler genelde Hollywood ve Silikon Vadisi’nin yurtdışından yaptığı transferlere ayrılıyor. Örneğin CNN’de şovmen Larry King’ın yerine transfer edilen İngiliz gazeteci Piers Morgan’a O-1 vizesi verilmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: