PLAYBOY'A SOYUNAN TÜRK KIZI SILA ŞAHİN!

Playboy’a soyunan Sıla ailesinden özür diledi

Magazin

PLAYBOY'A SOYUNAN TÜRK KIZI SILA ŞAHİN! Almanya’nın Berlin kentinde doğup büyüdükten sonra erkek dergisi Playboy’a soyunan ilk Türk kadını olan Sıla Şahin, ailesinden izinsiz çektirdiği fotoğraflar yüzünden zor günler yaşıyor. Bir televizyon programına katılan 25 yaşındaki dizi oyuncusu ve model Şahin, annesinin telefonlarına çıkmadığını, babasının ise verdiği pozlar yüzünden çok mutsuz olduğunu dile getirdi. Çocukluğundan beri, aile baskısına maruz kaldığını ifade eden Şahin, “Bana sürekli onu yapma, bunu giyme, erkek arkadaşın olmasın, gezmeye gitme” gibi sınırlamalar getirdiler.


Türk kızı Playboy'a kapak oldu

magazin

Verdiğim pozlar bunların bir yansıması. Kendimi Che Guevera gibi hissettim” diye konuştu. İngiliz Times gazetesi, Playboy tavşanı Sıla’nın Almanya’da entegrasyon tartışmalarını alevlendirdiğini dile getirdi. Muhafazakar Alman yorumcu, Richard Herzinger, Sıla’nın verdiği pozların, genç göçmen kadınların kültürel geçmişinden sıyrılarak Alman yaşam tarzına yaklaştığının göstergesi olduğunu ifade etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: