'PODYUMDA YÜRÜMEYİ BİLMİYORDUM'

Habertürk'te Saba Tümer'in programına konuk olan Çağla Kubat ilginç itiraflarda bulundu.

Magazin

'PODYUMDA YÜRÜMEYİ BİLMİYORDUM' Öğrenim gördüğü alanda hiç çalışmadığını belirterten Kubat, 'Fotomodellik çok yaptım. Ama en çok yaptığım şey sunuculuktur. 3 sene Başka Yerde Yok programında canlı yayında sunuculuk yaptım. 2 senedir oyunculuk deniyorum ama en başta sporculuk geliyor. Çünkü neredeyse 6 ayımı spora ayırıyorum. Diğer işleri de arta kalan zamanlarda yapıyorum. Bana sunucu ve sporcu en yakın olabilir. Çünkü en çok yaptığım işler onlar. Neyi çok yaptıysam onunla anılmak daha doğru geliyor' diye konuştu.

Bu yıl televizyona bir iş yapmayı çok istediğini söyleyen Kubat, 'Sadece sunduğunuz zaman çok uzak kalıyorsunuz. Haber spikerliği de denedim, olmadı. Çünkü içinde olamadım. Dolayısıyla kendimi hiç başarılı bulmadım o işte. NTV'ye yaptığım program iyiydi. Öyle bir şey yapmam gerektiğini düşünüyorum' dedi.

'Podyumda yürümeyi bilmiyordum'

Mankenliği çok özel defileler dışında yapmadığını söyleyen Çağla Kubat, 'Güzellik yarışmasından sonra herkes direk olarak model olarak adlandırıyor. Ben güzellik yarışmasından çıktığımda daha yürümeyi bile bilmiyordum. Makina Mühendisliği ve sporculuk nedeniyle hep erkeklerle olan ortamlardaydım ve estetik konulara çok uzaktım. Topuklu ayakkabı bile zor giyiyordum. En fazla 5-6 defileye çıktım' şeklinde konuştu.

Podyumda yürümenin çok zor bir iş olduğunun altını çizen Çağla Kubat, Neşe Erberk'in kendisine eğitim verdiğini, ancak ilk zamanlar tahammül bile edemediğini belirtti. Çağla Kubat, 'Neşe Erberk benimle çok uğraşmıştı. Hatta ilk gittiğimde 'Tamam, fazla yürümene gerek yok, biraz eğitimini gör, sonra yap' dedi. Görmek bile istemedi yani. Gerçekten çok felakettim. Güzellik yarışmasında bile yürüyüşüm çok kötüydü. Daha sonra geliştirmeye başladım ama hiç bir zaman çok süper bir yürüyüşüm olmadı, o kadar zaman çalışamadım' dedi.
televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: